Gdzie jest Muzeum Motoryzacji w Poznaniu?

16.11.2023 13:59:41

Muzeum Motoryzacji znajduje się w pawilonie nr 12 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście możliwe jest przez bramę 8 lub 9.

Czym jest Muzeum Motoryzacji? Bilety Co? Gdzie? Kiedy?

Sprawdź jak trafić do Muzeum Motoryzacji

Muzeum Motoryzacji w Poznaniu mieści się przy ul. Głogowskiej 14 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ekspozycja znajduje się w pawilonie nr 12. Poniżej mapa terenu i zaznaczony pawilon, w którym jest nasza wystawa.

Gdzie jest Muzeum Motoryzacji w Poznaniu

Jak wejść na targi?

Wejście na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich i dotarcie do pawilonu nr 12 w którym znajduje się Muzeum Motoryzacji możliwe jest przez bramę nr 9 (naprzeciwko Dworca Zachodniego) - od ulicy Głogowskiej 14.

Oba wejście zaznaczone są na żółto na powyższej mapce.

Co z samochodem?

Jeśli wybierasz się do Muzeum Motoryzacji własnym autem, to zaparkujesz je wygodnie na Parkingu PWK - wjazd od ul. Głogowskiej 11. Więcej informacji o parkingu znajdziesz ---> TUTAJ.

Bilety Muzeum Motoryzacji

Czym jest Muzeum Motoryzacji? Bilety Co? Gdzie? Kiedy?