Ile kosztują bilety do Muzeum Motoryzacji?

Kup bilet przez Internet i zapłać mniej! Nie musisz ich drukować, wystarczy, że pokażesz je na smartfonie.

Co? Gdzie? Kiedy? Bilety Kontakt

Rodzaje biletów do Muzeum Motoryzacji

Do Muzeum Motoryzacji możesz zakupić dwa rodzaje biletów:

• normalny
  • ulgowy.

Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, emerytom oraz osobom niepełnosprawnym. Ważne, aby mieć przy sobie dokument potwierdzający uprawnienie do danej zniżki.

O tym musisz wiedzieć

1. Dzieci do 6 roku życia (które nie skończyły jeszcze 7 lat) wchodzą na wystawę ZA DARMO.

2. Kupując bilet należy wybrać konkretny dzień, kiedy chcesz odwiedzić Muzeum Motoryzacji. Po zakupie biletu nie ma możliwości zmiany daty ani zwrotu wejściówki.

3. Bilet do Muzeum Motoryzacji działa jednorazowo, to znaczy że upoważnia do jednokrotnego wejścia na jego teren. Po opuszczeniu wystawy, nie ma możliwości powrotu na nią z tym samym biletem.

Ceny biletów do Muzeum Motoryzacji

Ceny biletów różnią się w zależności od miejsca zakupu. Bilety kupowane przez Internet są tańsze od tych w kasie na miejscu.

Ceny biletów online

• Normalny: 25zł
  • Ulgowy: 20zł

Ceny biletów w kasie

• Normalny: 30zł
  • Ulgowy: 25zł

Biletów kupionych online NIE TRZEBA DRUKOWAĆ. Można je pokazać na swoim urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie).

Bilety Muzeum Motoryzacji Poznań