Komunikat dotyczący wydłużenia funkcjonowania Muzeum Motoryzacji w Poznaniu

13.04.2021 11:17:46

Z myślą o wszystkich fanach motoryzacji organizatorzy i partnerzy podjęli decyzję o wydłużeniu funkcjonowania muzeum do 16 maja bieżącego roku.

Przypomnijmy, że według pierwszych założeń ekspozycja tymczasowego muzeum motoryzacji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich planowana była do połowy kwietnia, jednak dostępność dla gości znacznie ograniczyła pandemia. Dziesiątki telefonów, setki pytań w wiadomościach email i na fb motywowały nas do wydłużenia czasu otwarcia, aby każdy chętny miał szansę udać się w podróż po wspaniałej historii motoryzacji pokazane przez blisko 150 pojazdów w 10 strefach tematycznych.

Aby umilić czas oczekiwania na ponowne otwarcie, zapraszamy do śledzenia profilu Muzeum Motoryzacji na Facebook, gdzie prezentujemy wybrane pojazdy w kolejnych strefach.

Do zobaczenia na MTP

Zespół Muzeum Motoryzacji