Oferta dla grup zorganizowanych

Niższa cena biletów, przewodnik w cenie, a nawet oprowadzanie po angielsku lub niemiecku. Nie tylko szkoły mogą korzystać z korzystnej oferty zwiedzania Muzeum Motoryzacji w Poznaniu. Sprawdź czy Ty też możesz zorganizować grupowe wyjście na wystawę.

Oferta specjalna dla firm i organizacji

Serdecznie zapraszamy ośrodki kultury, koła zrzeszające młodzież, dorosłych i seniorów, a także firmy, do odwiedzenia Muzeum Motoryzacji w Poznaniu na specjalnych warunkach. Zbierzcie grupę min. 15 osób i zyskajcie możliwość zakupu biletów w niższej cenie. Oto warunki i zasady:

• wielkość grupy: minimum 15 osób
  • cena biletów normalnych: 20zł za osobę (zamiast 25zł/30zł)
  • cena biletów ulgowych: 15zł za osobę (zamiast 20zł/25zł)

Muzeum Motoryzacji działa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 12, w piątki, soboty i niedziele do 7 kwietnia 2024.

Przewodnik w cenie zwiedzania

Chcecie poznać historię motoryzacji? Dowiedzieć się więcej niż informacje na tabliczkach przy eksponatach! Umówimy Was z przewodnikiem! Na jakich zasadach zwiedzić Muzeum Motoryzacji z oprowadzeniem?

• zwiedzanie z przewodnikiem wyłącznie w piątki
  • rezerwacja terminu minimum z tygodniowym wyprzedzeniem
  • zwiedzanie z przewodnikiem możliwe w języku polskim, angielskim lub niemieckim
  • przy grupowym zamówieniu biletów na piątek - oprowadzanie z przewodnikiem GRATIS
  • czas zwiedzania to około 1-1,5h

Taka forma zwiedzania z pewnością pozostawi w pamięci więcej, niż samodzielne oglądanie pojazdów. Zatem to świetna okazja na zorganizowanie wycieczki dla członków stowarzyszenia, klubu i innych ośrodków kulturalnych. Ponadto to świetny pomysł na wyjście integracyjne dla pracowników firm, kiedy to można przeżyć coś niecodziennego, wspólnie spędzić czas i lepiej poznać koleżeństwo.

Jak zamówić bilety dla grupy zorganizowanej?

I. Wyślij wiadomość email

• wiadomość e-mail na adres: aleksandra.sobczynska
  • tytuł wiadomości: Muzeum Motoryzacji - grupa zorganizowana
  • W treści wiadomości prosimy zawrzeć takie informacje jak:
    • liczba biletów ulgowych
    • liczba biletów normalnych
    • termin, w którym chcecie odwiedzić Muzeum
    • nazwa placówki/ośrodka/firmy
    • dane do faktury pro-forma

II. Otrzymujcie fakturę pro-forma na wskazanego maila.

III. Po opłaceniu i potwierdzeniu zapłaty za wystawioną pro-formę, nasz zespół w ciągu 2 dni roboczych przesyła na wskazany adres e-mail bilety.

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń.

Aleksandra Sobczyńska