Oferta dla szkół

Zaproponuj szkole wspólne wyjście do Muzeum Motoryzacji. Mamy dla Was niższe ceny biletów, bezpłatne wejściówki dla opiekunów, a nawet indywidualnego przewodnika. Dowiedz się jak z tego skorzystać!

Od końcówki listopada do początku kwietnia w Poznaniu funkcjonuje Muzeum Motoryzacji. Ekspozycję składającą się z 8 stref tematycznych zobaczyć można na terenie Międzynarodowych Tarów Poznańskich w pawilonie nr 12. Czasową wystawę przygotował Automobilklub Wielkopolski wraz z Komisją Pojazdów Zabytkowych.

To uczniowie zapamiętają!

Zobaczyć tu można pojazdy sprzed 100 lat, jak również klasyki z czasów PRL-u. To świetna okazja, aby uczniom szkół, którzy nie mogą pamiętać żadnych z tych epok, pokazać jak zmieniał się świat i motoryzacja. Możliwość zobaczenia na własne oczy zabytkowych pojazdów, jak również wysłuchania o nich opowieści od ludzi, na co dzień się nimi pasjonujących, to doskonały sposób na przyswojenie i zapamiętanie nowej wiedzy. Zachęcamy wszystkie szkoły do skorzystania z tego gotowego pomysłu przeprowadzenia żywej lekcji historii.

Oferta specjalna dla szkół

Grupy szkolne mogą liczyć na preferencyjne warunki i niższe ceny biletów. To nie wszystko - jeśli zarezerwują swoją wizytę odpowiednio wcześniej, zwiedzanie poprowadzi przewodnik i odpowie na wszystkie pytania, które zaciekawią uczniów. Oto szczegóły:

• zwiedzanie możliwe w każdy piątek od godziny 11:00 (do końca marca)
  • grupa min. 10-cio osobowa
  • cena biletu: 15zł od ucznia
  • bilety dla 2 opiekunów przy 10-cio osobowej grupie gratis;
    za każde dodatkowe 10 osób + 1 wejściówka dla opiekuna
  • przy rezerwacji terminu z min. tygodniowym wyprzedzeniem, możliwość umówienia przewodnika, który oprowadzi uczniów (w cenie biletu)

Jak zamówić bilety dla grupy zorganizowanej?

I. Wyślij wiadomość email

• wiadomość e-mail na adres: aleksandra.sobczynska
  • tytuł wiadomości: Muzeum Motoryzacji - grupa zorganizowana
  • W treści wiadomości prosimy zawrzeć takie informacje jak:
    • liczba biletów potrzebnych dla uczniów
    • liczba biletów potrzebnych dla opiekunów
    • termin, w którym chcecie odwiedzić Muzeum
    • nazwa szkoły/placówki/firmy
    • dane do faktury pro-forma

II. Otrzymujcie fakturę pro-forma na wskazanego maila.

III. Po opłaceniu i potwierdzeniu zapłaty za wystawioną pro-formę, nasz zespół w ciągu 2 dni roboczych przesyła na wskazany adres e-mail bilety.

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń.

Aleksandra Sobczyńska