Organizator:

Ferie w Poznaniu - odwiedź Muzeum Motoryzacji

Podziel się

Szukasz pomysłów na niebanalne spędzenie ferii zimowych? Odwiedź Muzeum Motoryzacji w Poznaniu i udaj się w podróż w czasie po świecie motoryzacji.

Odkryj Świat Motoryzacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W okresie ferii zimowych, kiedy szkoły odpoczywają od codziennych zajęć, wielu rodziców szuka interesujących i edukacyjnych sposobów na spędzenie czasu z dziećmi. Dla tych, którzy cenią nie tylko rozrywkę, ale także poznawanie historii i technologii, Muzeum Motoryzacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest idealnym miejscem na fascynującą wyprawę w świat motoryzacji.

 

Ferie w Poznaniu - Muzeum Motoryzacji

 

 

Oaza dla miłośników historii i technologii

Muzeum Motoryzacji, zlokalizowane w pawilonie numer 12 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to prawdziwy skarb dla wszystkich pasjonatów motoryzacji, niezależnie od wieku. To idealne miejsce na spędzenie ferii w Poznaniu dla rodzin, które chcą połączyć zabawę z nauką.

Otwarte w piątki, soboty i niedziele od godziny 11:00 do 19:00, Muzeum Motoryzacji oferuje około 100 eksponatów z różnych epok, prezentujących ewolucję środków transportu na przestrzeni lat. To nie tylko samochody i motocykle, ale także pojazdy specjalne, które wzbogacają kolekcję i pozwalają lepiej zrozumieć rozwój tej fascynującej dziedziny.

Dla grup półkolonijnych i osób indywidualnych

Muzeum Motoryzacji przyjmuje zarówno osoby indywidualne, jak i grupy półkolonijne. Dla rodzin z dziećmi to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, odkrywania tajemnic motoryzacji i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Natomiast dla grup półkolonijnych, Muzeum może stanowić interesującą atrakcję edukacyjną, wzbogacającą program zajęć.

 

Kliknij poniżej i sprawdź szczegóły ofert dla grup.

>>> SPRAWDŹ OFERTĘ DLA GRUP ZRGANIZOWANYCH <<<

>>> OFERTA DLA SZKÓŁ <<<

Pomysł na ferie w Poznaniu

Muzeum Motoryzacji na Międzynarodowych Targach Poznańskich to miejsce, które powinno znaleźć się na liście atrakcji podczas ferii zimowych w Poznaniu. Bogata kolekcja eksponatów, interaktywne wystawy oraz możliwość nauki poprzez zabawę sprawiają, że Muzeum Motoryzacji to doskonałe miejsce dla całych rodzin oraz grup półkolonijnych. Spędźcie ferie z pasją i odkrywajcie fascynujący świat motoryzacji w samym sercu Poznania!

 

Muzeum Motoryzacji - bilety