Organizator:

Niebawem zamkniemy Muzeum Motoryzacji w Poznaniu!

Podziel się

Dodatkowy dzień na zwiedzanie, inne godziny otwarcia i niższe ceny biletów - zapraszamy na ostatnie dni działania Muzeum Motoryzacji w Poznaniu!

Ostatnie dni działania Muzeum Motoryzacji

W dniach 4-7 kwietnia 2024 roku Poznań staje się mekką dla miłośników motoryzacji, gdyż w tym samym czasie odbywa się zarówno Poznań Motor Show, jak i Targi Techniki Motoryzacyjnej. To niezwykłe wydarzenie przyciąga tłumy pasjonatów z całego kraju, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami motoryzacyjnymi.

Inne godziny otwarcia

W samym sercu tego motoryzacyjnego święta znajduje się Muzeum Motoryzacji w Poznaniu, które również przygotowało dla swoich odwiedzających wyjątkową ofertę. Zmieniając swoje standardowe godziny otwarcia na potrzeby tego wyjątkowego weekendu, muzeum czyni swoje drzwi otwartymi w następujących dniach:

  • Czwartek, 4 kwietnia: Od godziny 10:00 do 18:00, zapraszamy przedstawicieli mediów oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z bogatą kolekcją pojazdów i unikalnymi eksponatami.

  • Piątek, 5 kwietnia: Muzeum pozostaje otwarte od 10:00 do 18:00, dając możliwość wszystkim entuzjastom motoryzacji na spędzenie czasu wśród fascynujących historii i legendarnych samochodów.

  • Sobota, 6 kwietnia: Kolejny dzień, aby odkrywać tajniki światowej motoryzacji, z godzinami otwarcia od 10:00 do 18:00.

  • Niedziela, 7 kwietnia: Ostatni dzień tego wyjątkowego motoryzacyjnego weekendu, gdzie Muzeum pozostaje otwarte od 10:00 do 18:00, pozwalając wszystkim odwiedzającym zakończyć go w wielkim stylu.

Zniżka dla posiadaczy biletu na Poznań Motor Show lub Targi Techniki Motoryzacji

Ale to nie wszystko! Muzeum Motoryzacji w Poznaniu postanowiło uczcić to wydarzenie poprzez specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się odwiedzić jednocześnie Poznań Motor Show lub Targi Techniki Motoryzacyjnej. Osoby posiadające bilety na te wydarzenia będą miały okazję skorzystać z bilety w niższej cenie do muzeum! Za jedyne 15 złotych będzie można wejść i cieszyć się eksponatami Muzeum Motoryzacji w Poznaniu.

Ceny Biletów:

  1. Online i Kasach: Bilety na Poznań Motor Show w normalnych cenach tak jak są sprzedawane + 15 złotych brutto wstęp do muzeum motoryzacji – wszystkie bilety bez podziału na ulgowe i normalne.
  2. Kasa Muzeum: Bilety w cenie 25 złotych normalny i 20 złotych ulgowy według obowiązujących zasad w Muzeum (dla osób tylko do Muzeum).
  3. Kasa Muzeum po okazaniu biletu z Poznań Motor Show lub TTM: 15 złotych – wszystkie bilety bez podziału na ulgowe i normalne.

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić weekend w towarzystwie najnowszych modeli samochodów, najciekawszych technologii motoryzacyjnych oraz historii, która kształtowała świat motoryzacji. Nie przegap tej szansy na wyjątkowe doświadczenie!

Więcej informacji o Poznań Motor Show znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia: Poznań Motor Show

Zapraszamy do Muzeum Motoryzacji w Poznaniu na niezapomnianą podróż przez historię i fascynację motoryzacją!