Organizator:

Muzeum Motoryzacji jest nieczynne

09.04.2024 08:56:59

Podziel się

Muzeum Motoryzacji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostało zamknięte.

Koniec Pewnej Ery - zamknięcie Muzeum Motoryzacji w Poznaniu

 

Pięć miesięcy fascynacji motoryzacją

Od połowy listopada 2023 roku do 7 kwietnia 2024 roku, Muzeum Motoryzacji w Poznaniu stało się miejscem, gdzie historia spotkała się z pasją, tworząc niezapomniane chwile dla tysięcy odwiedzających.

Nie było znaczenia czy byli to starsi panowie wspominający dawne czasy, młodsi entuzjaści motoryzacji marzący o przyszłości, grupy szkolne odkrywające naukę przez pryzmat kół samochodowych, czy nawet przedszkolaki, których oczy świeciły się z podziwem na widok ogromnych, kolorowych maszyn.

Zaangażowanie i pasja

To właśnie Automobilklub Wielkopolski, z pasją i zaangażowaniem, przygotował tę niezapomnianą wystawę, pragnąc podzielić się swoją miłością do motoryzacji z mieszkańcami Poznania i nie tylko.

Teraz, gdy wystawa dobiegła końca, pojazdy powracają do swoich właścicieli. Ale to nie jest koniec ich historii. Można będzie je zobaczyć na pewno na wielu plenerowych zlotach, gdzie będą kontynuować swoją podróż przez pasjonujący świat motoryzacji, inspirując kolejne pokolenia miłośników.

Co dalej z Muzeum Motoryzacji w Poznaniu?

Co z dalszymi losami Muzeum Motoryzacji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich? Na razie są one nieznane. Czy to koniec tej historii czy tylko chwilowe zatrzymanie? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – wspomnienia z tej wyjątkowej wystawy zostaną na długo w sercach tych, którzy mieli okazję ją odwiedzić.