Organizator:

Gdzie zaparkować?

16.11.2023 11:43:32

Podziel się

Na parkingu PWK zostawisz swój samochód dosłownie pod targami. Stamtąd masz tylko kilka kroków do pawilonu nr 12 w którym znajduje się Muzeum Motoryzacji.

Co? Gdzie? Kiedy? Bilety Kontakt

Chcesz przyjechać do Muzeum Motoryzacji w Poznaniu samochodem?

Zastanawiasz się gdzie zostawić swój samochód? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Posiadamy wygodny, piętrowy Parking PWK dosłownie pod targami! Zostawisz tam swój samochód, następnie windą udasz się do góry i wyjdziesz na placu naprzeciwko Pawilonu nr 12 w którym znajduje się wystawa. To kilka kroków od Muzeum Motoryzacji. Wygodniej się nie da!

 

Gdzie jest parking przy Muzeum Motoryzacji?

Aby trafić prosto na Parking PWK najlepiej wpisać jego nazwę w nawigację. Wjazd znajduje się od ulicy Głogowskiej 11. Poniżej dokładna mapa:

 

 

 

Czy można wcześniej wykupić bilet parkingowy?

Nie ma możliwości, aby z wyprzedzeniem wykupić sobie w danym dniu miejsce na parkingu PWK. Działa on tak jak większość płatnych parkingów np. w galeriach handlowych - na wjeździe znajduje się szlaban, tam pobieramy bilecik, który następnie opłacamy w automacie przed wyjazdem z parkingu.

 

Ile miejsca jest na parkingu?

Rezerwacje z wyprzedzeniem nie są konieczne, ponieważ parking PWK posiada aż 650 miejsc! Poniżej sprawdzisz ile z nich jest aktualnie wolnych, gdzie swobodnie można zaparkować.

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Aktualna liczba wolnych miejsc'}}

Jak wjechać na parking?

Parking podziemny PWK zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.

Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Parking MTP

 

Ile kosztuje parking?

Opłata za każdą godzinę postoju na parkingu wynosi 7zł. Szczegółowy cennik najdziesz tutaj: https://parkingpwk.pl/pl/o-parkingu/cennik/