TANIEJ!

Kup bilet online i zapłać mniej niż w kasie! 💰  

Organizator:

Muzeum Motoryzacji wznawia działalność - jesteśmy otwarci do 16 maja!

29.04.2021 12:00:00

Podziel się

Tymczasowe Muzeum Motoryzacji w Pawilonie 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich wznawia działalność. Ponad 150 zabytkowych pojazdów podzielonych na kategorie tematyczne i geograficzne, będzie można zobaczyć jeszcze tylko przez dwa weekendy do 16 maja.

Wznawiamy działalność Muzeum 

Tymczasowe Muzeum Motoryzacji zlokalizowane w Pawilonie 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich wraca po wstrzymaniu działalności z powodu obostrzeń epidemicznych. 

Unikatowa kolekcja ponad 150 pojazdów z różnych epok i stron świata, będzie możliwa do zwiedzania jeszcze przez dwa weekendy.  

8-9 maja w godzinach od 10:00 do 17:00

15-16 maja w godzinach od 10:00 do 17:00 

Bilety do nabycia w kasie Muzeum lub bileterii ToBilet pod tym linkiem: https://bit.ly/Muzeum_Motoryzacji_Bilety 

Przypomnijmy, że według pierwszych założeń ekspozycja tymczasowego muzeum motoryzacji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich planowana była do połowy kwietnia, jednak dostępność dla gości znacznie ograniczyła pandemia. Dziesiątki telefonów, setki pytań w wiadomościach email i na fb motywowały nas do wydłużenia czasu otwarcia, aby każdy chętny miał szansę udać się w podróż po wspaniałej historii motoryzacji pokazane przez blisko 150 pojazdów w 10 strefach tematycznych.